| Brand | Crestwave |
|---|---|
| Type | Chlorine Generator Control Panel |
| Item Height | 340 mm |
| Color | Blue |
| MPN | EC PRO12, X004VZXJ45 |
| Features | Self-cleaning, Automatic Chlorine Production Adjustment, Audio And Visual Alarm |
| Item Length | 160 mm |
| Item Depth | 250 mm |
| Item Weight | 2.27 kg |
Check the listing for details. Crestwave EC PRO12 Salt Chlorinator Self-cleaning Generator Control Panel. Color: Blue, Condition: New. Listed at 99.99 USD. Crestwave EC PRO12 Salt Chlorinator Self-cleaning Generator Control Panel