| Pattern | Portrait |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Character | Shemar Moore |
| Size | 20 x 30 in |
| Color | Multicolor |
| Material | Cotton, Cotton Blend |
| Item Length | 30 in |
| Brand | Unbranded |
| Personalize | No |
| Type | Pillowcase |
| Department | Teens, Adults |
| Care Instructions | Easy Care, Machine Wash, Tumble Dry |
| Theme | Film & TV |
| Style | Traditional |
| Features | Cooling, Machine Washable |
| Closure Type | Fold Over |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Room | Bedroom |
| Character Family | Criminal Minds |
| Item Width | 30" |
Check the listing for details. Criminal Minds Shemar Moore 30" x 20" bed pillowcase, no tags. Color: Multicolor, Condition: Pre-owned. Listed at 14.34 USD. Criminal Minds Shemar Moore 30" x 20" bed pillowcase, no tags