| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | Brushed Stainless |
| MPN | 67SS |
| California Prop 65 Warning | Warning Reproductive Harm |
| Brand | CR Laurence |
| Type | 3-1/2" x 15" (89 x 381 mm) |
| Unit Type | lb |
| Manufacturer Warranty | Limited Warranty |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 15 in |
| Style | Brushed Stainless |
| Unit Quantity | 2.1 Pounds |
| Finish | Brushed Stainless |
| Item Width | 3-1/2 in |
| Item Weight | 2.1 Pounds |
| UPC | 300167209132 |
Check the listing for details. CRL 67SS Brushed Stainless 15" Plate with 6" Round Solid Handle Pull. Color: Brushed Stainless, Condition: New, Made in United States. Listed at 89.99 USD. New in box. Buy multiple and only pay shipping for the first one.