| UPC | 0710244226332 |
|---|---|
| Playable Media Format | CD |
| Color | Brown |
| Band | AM/FM |
| MPN | CR32D-PA |
| Item Length | 8.94 in |
| Brand | Crosley |
| Type | Radio |
| Item Height | 13.38 in |
| Model | CR32D-PA |
| Connectivity | Bluetooth |
| Features | Bluetooth |
| Item Width | 11.81 in |
| Item Weight | 7 lbs. |
Check the listing for details. Crosley CR32CD Cathedral Retro Table Top Radio w/ CD Player-CD PLAYER BROKEN. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 60.00 USD. Crosley CR32CD Cathedral Retro Vintage Table Top Radio with CD Player, in great condition physically and sounds great. Radio works perfectly but cd player does not work please keep in mind when ordering.