| Brand | Crosley |
|---|---|
| Color | Silver |
| Item Height | 3 in |
| Model | Crosley RSD3 |
| Features | Headphone Jack |
| MPN | CR6037A-S1 |
| Item Length | 5 in |
| Unit Quantity | 1 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 6 in |
Check the listing for details. Crosley RSD3 Mini Record Turntable Open Box. Color: Silver, Condition: Open box. Listed at 79.99 USD. Open box but super clean. Fast and safe shipping.