| Brand | Unbranded |
|---|---|
| ISBN | 9780316159791 |
| Book Title | Cross |
| Book Series | Alex Cross Ser. |
| Publisher | Little Brown & Company |
| Item Length | 9.5 in |
| Publication Year | 2006 |
| Format | Hardcover |
| Language | English |
| Item Height | 1.3 in |
| Author | James Patterson |
| Genre | Fiction |
| Topic | Psychological, Mystery & Detective / Police Procedural, Thrillers / Suspense, Thrillers / General, General |
| Item Weight | 21.5 Oz |
| Item Width | 6.4 in |
| Number of Pages | 393 Pages |
Check the listing for details. Cross - Hardcover By Patterson, James - GOOD. Condition: Good. Listed at 4.08 USD. Notes: Item in good condition.