| Color | Black |
|---|---|
| MPN | Does not aplly |
| Material | ABS Plastic |
| Item Length | Approx. 7.1 in |
| California Prop 65 Warning | No |
| Brand | Unbranded |
| Type | Laser Level Tool |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Height | Approx. 1.18 in |
| Model | Laser Level Tool |
| Measuring Technology | Laser |
| Features | Cross Line Laser, Measuring Ruler, Portable, Easy to Use |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
| Item Width | Approx. 2.36 in |
| Item Weight | Approx. 150-200 g |
| UPC | Does not aplly |
Check the listing for details. Cross Line Laser Level Tool Measuring Tape Ruler Leveler Kit 8ft 2.5M. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 15.22 USD. Make your work easier and more precise with this multipurpose laser level.