| Features | Long service life, Easy installation, Convenient Use, Easy Operation |
|---|---|
| Brand | OCASAMI |
| shipping notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
| Material | Aluminium Alloy |
| Size | 310 * 90mm * 80mm |
| X-Route | 200mm |
| Y-Route | 50mm |
| Distance of grooves | 34mm |
| T-slot size | standard size slot is 15X8X6mm |
| Scale travel | 1.25mm (circle), 0.05mm (one cell) |
Check the listing for details. Cross Slide Drill Press Bench Axis Mill Machine Work Table Compound Vise Vice. Condition: New. Listed at 41.41 USD.