| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Number of Items in Set | 2 |
| Indoor/Outdoor | Both |
| MPN | 610 |
| Item Length | 0.5 in |
| Vintage | No |
| Format | DVD |
| Region Code | DVD:1 (US, Canada) |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 7.5 in |
| Personalized | No |
| Features | 10 Minute Workouts |
| Season | Complete Series Box Set |
| Unit Quantity | 1 |
| Sport/Activity | Gym & Training |
| Item Width | 5 in |
| Usage | Home Use |
| Signed | No |
| Muscle Group | Abdominal |
| Color | Multicolor |
| Item Diameter | 4.7 in |
| Sub-Genre | Abs/Core |
| Material | DVD |
| Set Includes | 2 DVDs, Program Guide |
| Edition | Box Set |
| Brand | Crunchless Abs |
| Type | DVD |
| Model | 10 Minute Workouts |
| Genre | Exercise & Fitness |
| Item Weight | 11 oz |
| UPC | 829629006053 |
Check the listing for details. Crunchless Abs 10-minute Workouts on 2 DVD Set 6 Workouts. Color: Multicolor, Condition: Used, Made in Unknown. Listed at 3.52 USD. Crunchless Abs DVD Set. (6) Six 10-minute Workouts on 2 DVDs.