| Country of Origin | United Kingdom |
|---|---|
| Age Level | 12 Years and Up - Not suitable for children |
| Army | Warhammer |
| Brand | Games Workshop |
| Character Family | Warhammer 40K |
| Game | Warhammer 40K |
| Item Height | 2 |
| Item Length | 12 |
| Item Weight | 907 |
| Item Width | 9 |
| Language | English |
| Miniature Condition | New Printed Matter |
| Product Type | Game Book |
| Title | Crusade Armageddon HB Book Warhammer 40K |
| Type | Game Book |
Check the listing for details. Crusade Armageddon HB Book Warhammer 40K. Condition: New, Made in United Kingdom. Listed at 74.00 USD. It details the brutal next chapter in the ongoing saga of the conflict raging around Armageddon, and the bleak state of the war efforts. – In-depth Crusade rules to grow and evolve your forces as you play battles, writing your own story.