| Product Condition and Packaging | NEW - Manufacturer |
|---|---|
| Amperage | 125A |
| Brand | Crydom |
| Current Rating | 125A |
| Current Type | DC |
| MPN | HD48125 |
| Supply Voltage | 32V |
| Type | Relay |
Check the listing for details. Crydom Solid State Relay 125A 32VDC HD48125. Condition: New. Listed at 123.57 USD. {Description}.