| Crystal Flash | Aqua Blue |
|---|---|
| Fish Species | All Freshwater, All Saltwater |
| Size | .37MM, 1MM, 2MM, .37MM, 1MM, 2MM, 1/69" |
| Color | Multi Colors Available |
| Material | Tinsel |
| Fly Tying Type | Flash |
| Item Length | APPOX:11-1/2"/12-1/2" |
| Brand | Unbranded |
| Type | Flash Material |
| Item Height | 1/69" |
| Number in Pack | 100 |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 1/69" |
| Part Type | Crystal Flash |
Check the listing for details. Crystal Flash, MULTI Colors, Fly Tying, Lures, Jigs, Tinsel, Krystal Flash,Craft. Color: Multi Colors Available, Condition: New. Listed at 5.40 USD. You are purchasing 1pk, CRYSTAL FLASH. This CRYSTAL FLASH is commonly used for Fly Tying, Lure making, Jig Heads, Tackle Crafts and assorted Art & Crafts. They will add Flash and Sparkle to both Freshwater and Saltwater Flies, Lures, Jigs.