| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | CLIFF |
| MPN | CP3272 |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Height | 11mm |
| Item Width | 11mm |
| Item Length | 23mm |
| EAN | 5063200302423 |
Check the listing for details. CS1A Grey Slide Potentiometer Control Knob 4mm Shaft CLIFF. Condition: New, Made in China. Listed at 15.04 USD. CS1A Grey Slide Potentiometer Control Knob 4mm Shaft CLIFF CS1A Grey Slide Potentiometer Control Knob 4mm Shaft CLIFF £ 2.99 Ask a question Grey control knob featuring a matt non-reflective finish and white indication line suitable for use with slide potentiometers with a standard 4mm shaft. Dimensions: 23 x 11 x 11mm (length x width x height) Fits 4mm standard shaft About Us Shop related items eBay & Ecommerce Stores By.