| Brand | CLIFF |
|---|---|
| MPN | CP3275 |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Height | 11mm |
| Item Width | 11mm |
| Country of Origin | China |
| Item Length | 23mm |
| EAN | 5063200302430 |
Check the listing for details. CS1A Red Slide Potentiometer Control Knob 4mm Shaft CLIFF. Condition: New, Made in China. Listed at 15.32 USD. CS1A Red Slide Potentiometer Control Knob 4mm Shaft CLIFF CS1A Red Slide Potentiometer Control Knob 4mm Shaft CLIFF £ 3.19 Ask a question Red control knob featuring a matt non-reflective finish and white indication line suitable for use with slide potentiometers with a standard 4mm shaft. Dimensions: 23 x 11 x 11mm (length x width x height) Fits 4mm standard shaft About Us Shop related items eBay & Ecommerce Stores By.