| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Silver grey |
| Item Height | 19.00in |
| Item Length | 15.00in |
| Item Weight | 10.00lb |
| Item Width | 15.00in |
| Frame Material | Chenille,Engineered Wood,Stainless Steel |
| Type | As Shown |
Check the listing for details. Cube Design Storage Stool Chairs Accent Seating Silver Gray with Gold Plated. Color: Silver grey, Condition: New. Listed at 175.71 USD. Cube Design. Silver Gray. Gold-plated Stainless Steel Plinth Base. We'd like to settle any problem in a friendly manner. Because the unpaid dispute will not be closed automatically, and we may ignore it.