| Color | Clear |
|---|---|
| Brand | Gamegenic |
| Country of Origin | TW |
| Country/Region of Manufacture | TW |
| Game | Accessory |
| Game Type | Accessory |
| Item Height | 3.00 in |
| Item Length | 4.00 in |
| Item Type | Accessory |
| Item Weight | 0.2 lb |
| Item Width | 5.50 in |
| MPN | GGS25105ML |
| Model | GGS25105ML |
| Part Type | Accessory |
Check the listing for details. Cube Pocket 15+ (Set of 8). Color: Clear, Condition: New, Made in TW. Listed at 11.99 USD. Cube Pocket 15+ (Set of 8) This set of 8 Cube Pockets is the easy solution to protect and transport your cube draft. Each Cube Pocket is designed to hold 15+ double-sleeved, 20+ single-sleeved, or 35+ unsleeved cards.