| Brand | Cuckoo |
|---|---|
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Capacity | Up to 2 lbs |
| Power Source | Electric |
| Number of Programs | 15 |
| Color | Silver |
| Voltage | 120 V |
| Model | Cuckoo CBM-AAB101S |
| Manufacturer | Cuckoo |
| Product Dimensions | 14.0" x 9.4" x 11.9" |
Check the listing for details. CUCKOO CBM-AAB101S 2 Lb Multi-Functional Bread Maker – 15 Menu Options. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 68.00 USD. The model number CBM-AAB101S refers to the Cuckoo 2 lb. Multi-Functional Bread Maker.