| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Black |
| Compatible Model | Universal |
| Compatible Product | Standard Wall Clock |
| Country of Origin | China |
| Item Height | 4.5 cm |
| Item Length | 23 cm |
| Item Weight | 0.2 kg |
| Item Width | 16.5 cm |
| Material | Plastic |
| Model | Wall Clock Movement |
| Size | 23 cmx16.5 cmx4.5 cm |
| Size(US) | 9.06x6.5x1.77 in |
| Type | Pendulum Clock Movement |
| Unit Quantity | 1 |
Check the listing for details. Cuckoo Pendulum Clock Movement Elegant Practical Decor Portable Repair Parts. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 30.16 USD. Material: Plastic.