| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Silver |
| MPN | CBK-110C |
| Material | Stainless Steel |
| Item Depth | 10 in |
| Brand | Cuisinart |
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Voltage | 110 V |
| Item Height | 12 in |
| Model | GB-CBK110C |
| Features | Automatic |
| Country of Origin | China |
| Power | 550 W |
| Item Width | 10.2 in |
| Number of Settings/Programs | 12 |
| UPC | 068459181015 |
Check the listing for details. Cuisinart Automatic Bread Maker, Stainless Steel CBK-110C with Printed manual. Color: Silver, Condition: Used, Made in China. Listed at 79.99 USD. Pre owned, well cared for, tested and works, very clean.