| MPN | CBK-110NAS |
|---|---|
| Brand | Cuisinart |
| Model | CBK-110NAS |
| Features | See below |
| Item Width | 10.25" |
| Item Height | 11.25" |
| Item Weight | 11 lbs |
| Manufacturer Warranty | Limited 3 year |
| UPC | 10086279244632 |
Check the listing for details. Cuisinart Automatic Breadmaker. Condition: New. Listed at 190.35 USD. Let the Cuisinart Automatic Breadmaker make and bake your bread for you! The Cuisinart stainless steel bread maker is a compact and convenient solution for the busy cook. The viewing window let's you keep an eye on your bread through its cycle.