| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Silver |
| MPN | CBK-100 |
| Materials sourced from | China |
| Brand | Cuisinart |
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Height | 12 in |
| Model | CBK-100 |
| Features | Automatic |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 9 in |
| Power | 500 W |
Check the listing for details. Cuisinart CBK-100 Bread Maker Replacement Pan & Paddle OEM. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 36.00 USD. Cuisinart CBK-100 Bread Maker Replacement Pan & Paddle OEM