| Features | Automatic |
|---|---|
| UPC | 0086279132604 |
| Power Source | Electric |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| MPN | CBK-110P1 |
| Item Depth | 11.25 in |
| Brand | Cuisinart |
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Voltage | 110 V |
| Item Height | 13.25 in |
| Model | CBK-110 |
| Item Width | 10.25 in |
| Number of Settings/Programs | 12 |
Check the listing for details. Cuisinart CBK-100 Compact Automatic Bread Maker Silver. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 90.09 USD.