| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| MPN | CBK-110 |
| Brand | Cuisinart |
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Unit Type | Unit |
| Voltage | 110 V |
| Model | Cuisinart CBK-110 |
| Features | Automatic |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | United States |
| Power | 550 W |
| Item Weight | 8.8 Lbs |
| Number of Settings/Programs | 12 |
Check the listing for details. Cuisinart CBK-110 Bread Maker 🍞 Compact Automatic – Stainless Steel – Silver. Color: Silver, Condition: Used, Made in United States. Listed at 50.00 USD. Excellent shape. Very compact, lightweight bread maker. Tested and works great.