| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| MPN | CBK-110 |
| Item Depth | 13.2 in |
| Brand | Cuisinart |
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Item Height | 11.2 in |
| Model | Cuisinart CBK-110 |
| Features | Automatic |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 10.2 in |
| Item Weight | 10.8 lbs. |
| Number of Settings/Programs | 12 |
Check the listing for details. Cuisinart CBK-110 Bread Maker Compact Automatic Stainless Steel Silver - Tested. Color: Silver, Condition: Used, Made in China. Listed at 69.99 USD. Good condition. Tested and working. This item may have slight OR significant signs of use and may need cleaning inside and out.