| UPC | 086279132611 |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| MPN | CBK-110 |
| Item Depth | 13.2 in |
| Brand | Cuisinart |
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Item Height | 11.2 in |
| Model | not specified |
| Features | Automatic |
| Item Width | 10.2 in |
| Item Weight | 10.8 lbs. |
| Number of Settings/Programs | 12 |
Check the listing for details. Cuisinart CBK-110 Bread Maker Silver CBK-110P1 - Scratch & Dent. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 74.75 USD. • Cuisinart CBK-110 Bread Maker Silver CBK-110P1. • Vertical baking pan for counter-friendly compact design - removable kneading paddle and bread pan. • Lid with viewing window to monitor the process - interior light to check bread as it bakes.