| Brand | Cuisinart |
|---|---|
| Model | Cuisinart CBK-200 |
| Type | Bread Machine |
| Power | 200 W |
| Unit Type | lb |
| Material | Stainless Steel |
| Dough/Bread Type | Gluten-Free |
| California Prop 65 Warning | Yes |
| Loaf Size | 2 lbs |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Voltage | 120 V |
| Features | Convection |
| Country of Origin | China |
| UPC | 0086279017505 |
Check the listing for details. Cuisinart CBK-200 2lbs Convection 680W Bread Maker. Condition: Used, Made in China. Listed at 74.54 USD.