| Brand | Cuisinart |
|---|---|
| Type | Bread Machine |
| Power Source | Electric |
| Color | Silver |
| Item Height | 11.25 in |
| Model | CPK-110 |
| MPN | CBK-110 |
| Material | Stainless Steel |
| Features | Automatic, Non-Stick, Timer |
| Item Depth | 13.25 in |
| Item Width | 10.25 in |
| Item Weight | 10 lbs |
Check the listing for details. Cuisinart Compact Automatic Bread Maker - StainlessSteel - CBK-110. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 63.99 USD. Cuisinart Compact Automatic Bread Maker - StainlessSteel - CBK-110