| Installation | Freestanding |
|---|---|
| Door Style | Single Door |
| Color | Silver, Black |
| MPN | CWC-600 |
| Brand | Cuisinart |
| Number of Shelves | 4 |
| Type | Wine Cellar |
| Item Height | Less Than 25 in |
| Model | CWC-600 |
| Number of Doors | 1 |
| Features | Digital Display, Adjustable Thermostat, Interior Light |
| Finish | Metallic |
| Power | 36 W |
| Item Width | Less Than 20 in |
Check the listing for details. Cuisinart CWC-600 Silver Freestanding Wine Cellar with Digital Display. Color: Silver, Black, Condition: Open box. Listed at 85.00 USD. Cuisinart CWC-600 Silver Freestanding Wine Cellar with Digital Display