| Brand | Cuisinart |
|---|---|
| Finish | Metallic |
| Water Tank Capacity | 2 qt |
| Item Height | 14.5 in |
| Item Width | 8.74 in |
| Type | Filter Coffee Machine |
| Color | Silver |
| Model | Cuisinart DCC-3200P1 |
| Control Panel | Digital |
| Type of Coffee Made | Hot Milk |
| Material | Stainless Steel |
| Number of Cups | 14 |
| Components Included | Drip Tray |
| Features | Auto Shut-off, Display, Keep Warm Function, Programmable, Self-Cleaning |
| MPN | CBC7400PC |
| Item Depth | 9.76 in |
| Power Source | Wall Plug-in |
| Coffee Type | Ground Coffee |
| Capacity | 14 oz |
Check the listing for details. Cuisinart DCC-3200P1 14-Cup Programmable Coffee Maker Stainless Steel Black. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 29.95 USD. Type: Drip Coffee Maker. Material: Stainless Steel, Glass. Carafe Material: Heat-Resistant Glass.