| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Capacity | N/A |
| Voltage | N/A |
| Power Source | Electric |
| MPN | HB120PCFR |
| Food Compatibility | Multifunctional |
| Number of Speeds | 2 |
| Item Height | 5.5 in |
| Item Width | 8.5 in |
| Color | Silver |
| Brand | Cuisinart |
| Number of Settings/Programs | 2 |
| Appliance Capabilities | Whip |
| Features | Speed Setting |
| Number of Items | 1 |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Handheld Blender |
| Model | HB-120PCFR |
| Power | 200 W |
| Item Weight | 3 lbs |
Check the listing for details. Cuisinart HB-120PCFR Smart Stick Variable Speed Hand Blender - BLACK/SILVER. Color: Silver, Condition: Open box. Listed at 39.49 USD. FAST & FREE SHIPPING ON ALL ITEMS! 100% SATISFACTION EXCELLENT CUSTOMER SUPPORT SAFE & SECURE Our eBay Store About Us Contact Us Add to Favorite Sellers Cuisinart HB-120PCFR Smart Stick Variable Speed Hand Blender - BLACK/SILVER Product Details Condition The item in this listing is an Open Box (packaging maybe slightly distressed). The unit powers on with factory settings restored and includes the original accessories. The unit may have some minor cosmetic marks. Product comes with a Minimum 90 days warranty • Cuisinart Smart Stick Variable Speed Hand Blender The stylish Cuisinart HB-120PC Smart Stick Variable Speed Hand Blender has a one-touch operation making it easy for you to use one-handed, blending right into a pan, pitcher, or bowl. This 2-speed hand mixer is quick and easy to use and clean. • One Touch Operation The stylish Cuisinart HB-120PC Smart Stick Variable Speed Hand Blender has a one-touch operation • Smart Stick Hand Blender Two Speed One Touch Blend Versatile and durable, this kitchen essential provides the high performance today’s home chefs demand. Equipped with 200-watt motor that delivers maximum power. The long stainless steel shaft reaches deep to blend in bowls, pots and pitchers, while