| UPC | 086279134349 |
|---|---|
| Appliance Capabilities | Whip, Blend |
| Power Source | Electric |
| Color | Silver |
| MPN | HB120PCFR |
| Material | Stainless Steel |
| Food Compatibility | Multifunctional |
| Number of Speeds | 2 |
| Brand | Cuisinart |
| Type | Handheld Blender |
| Item Height | 5.5 in |
| Model | HB-120PCFR |
| Features | Speed Setting, Handheld |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 8.5 in |
| Power | 200 W |
| Item Weight | 3 lbs |
| Number of Settings/Programs | 2 |
Check the listing for details. Cuisinart HB-120PCFR Smart Stick Variable Speed Hand Blender - - Scratch & Dent. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 32.28 USD. • Cuisinart Smart Stick Variable Speed Hand Blender The stylish Cuisinart HB-120PC Smart Stick Variable Speed Hand Blender has a one-touch operation making it easy for you to use one-handed, blending right into a pan, pitcher, or bowl.