| Compatible Brand | For Cuisinart |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Color | White |
| Compatible Model | For Cuisinart ICE-21, For Cuisinart ICE-21R, For Cuisinart ICE-21PK, For Cuisinart ICE-21TQ, For Cuisinart ICE-21Y, For Cuisinart ICE-21LAQ, For Cuisinart ICE-21OR, For Cuisinart ICE-21PKP1, For Cuisinart ICE-21RP1, For Cuisinart ICE-21EBWS, For Cuisinart ICE-21PSLT |
| MPN | ICE-21 |
| Material | Plastic |
| Set Includes | Motor Base |
| Suitable For | Ice cream maker |
| Brand | Cuisinart |
| Type | Bowl |
| Capacity | 1.5 qt |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 5 in |
| Model | Cuisinart ICE-21 |
| Finish | Glossy |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 9 in |
| Power | 50 W |
| Item Weight | 3 lbs |
Check the listing for details. Cuisinart Ice Cream Maker ICE-21 White 1.5 Quart Motor Base Replacement Part. Color: White, Condition: Used, Made in China. Listed at 13.38 USD.