| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Appliance Capabilities | Blend |
| Power Source | Electric |
| MPN | UNK |
| Food Compatibility | Multifunctional |
| Number of Speeds | 4 |
| Unit Type | Unit |
| Capacity | N/A |
| Manufacturer Warranty | N/A |
| Voltage | 120 V |
| Item Height | 10 inches |
| Features | Adjustable |
| Cable Length | 60 in |
| Unit Quantity | 1 |
| Components Included | Chopper/Grinder |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | UNK |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Appliance Uses | Sauce |
| California Prop 65 Warning | UNk |
| Brand | Cuisinart |
| Type | Handheld Blender Attachment |
| Model | Cuisinart Smart Stick |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Power | 120 V |
| Item Weight | 3 lb total |
| Number of Settings/Programs | 4 |
Check the listing for details. Cuisinart Smart Stick HB- 4SA Replacement Wand - White / Tested. Color: White, Condition: Used. Listed at 14.99 USD. Cuisinart Smart Stick HB- 4SA Replacement Wand - White Tested - Works Great Overall good condition. See Pics SHIPS FAST!!! We ship daily and every order is provided with a tracking number for confirmation. Thanks for taking the time to view this listing. For more great items check out our Ebay store.