| Number of Holes | 9 |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Custom Bundle | No |
| Color | Clear Dome white Base |
| Item Diameter | Not apply |
| MPN | 307877 |
| Material | Plastic |
| Item Length | 10 in |
| Item Depth | 10" |
| Brand | Surefresh |
| Type | Cupcake Box |
| Item Height | 3.5" |
| Model | Cupcake Caddy White Container Clear Dome |
| Personalized | No |
| Theme | Cupcakes |
| Features | Reusable, With Handle |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 10" |
| UPC | 639277942319 |
Check the listing for details. Cupcake Caddy White Container Clear Dome W Lock Clips & Handle,1/Pk-NEW-SHIP24HR. Color: Clear Dome white Base, Condition: New. Listed at 14.99 USD. Cupcake Caddy White Container Clear Dome with 4 Locking Clips And Handle, 1/Pk. Condition is Brand New. Brand: Surefresh Model: 307877 2101 Shipped with USPS First Class Mail . You Will Receive 1 ea Surefresh Cupcake Caddy White Container Clear Dome with 4 Locking Clips And Handle, 1/Pk.