| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Type | Hitch Lock |
| OE/OEM Part Number | 23020 |
| Item Diameter | 2 in |
| Item Height | 14 in |
| Model | CURT 23020 |
| Material | Chrome |
| Features | lock |
| Item Length | 14 in |
| Item Width | 14 in |
| Manufacturer Part Number | 23020 |
| Brand | Curt Manufacturing |
| MPN | 23020 |
Check the listing for details. Curt 23020,1/2" Hitch Lock 1-1/4" Receiver Deadbolt Chrome,NEW. Condition: New. Listed at 19.45 USD. Curt 23020,1/2" Hitch Lock 1-1/4" Receiver Deadbolt Chrome,NEWPackage does have some dirt,dust,marks,etc from being on the shelfItem is brand new