| Rated Voltage | 220V |
|---|---|
| Plug Type | UK |
| Brand | Unbranded |
| Origin | CN(Origin) |
| Rated Input Power | 200W |
| Bubble Size | 200x200mm |
| Model Number | MDK-17 |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Cushion Air Cushion Machine Multifunctional Bubble Bag Packaging Machine. Condition: New, Made in China. Listed at 550.99 USD. Bubble Size : 200x100mm. Bubble Size : 200x150mm. Bubble Size : 200x200mm. Made bag size: 200 100 200 150 200 200 400 (mm). Inflation speed: 12m/min. Rated Input Power : 200W. Power: 0.2 (Kw). The more you buy, the more you save.