| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Folding Stools |
| Size | 12 inches x 18 inches x 13 inches |
| Color | Multicolored |
| Item Height | 29" |
| Style | Foldable |
| Set Includes | Cushion |
| Item Length | 13" |
| Item Width | 14" |
Check the listing for details. Cushioned Padded Folding Stool. Color: Multicolored, Condition: New. Listed at 43.99 USD. Thick Cushioned Comfortable Design.