| Manufacturer Part Number | STR61A |
|---|---|
| Product Type | Emergency & Warning Lighting |
| UPC | 791759901204 |
| Brand | Custer Products Limited |
| Other Part Number | 1163828304 |
| Fitment Type | Semi-Universal |
| Interchange Part Number | STR61A |
| Product SubType | Body & Grille Strobe Lights |
| Voltage | 12V DC |
| Mount Type | Other |
| Light Type | LED |
| App Controlled | No |
| Series | Low Profile |
| Product Name | Strobe Light |
| Color | Amber, Single Color |
Check the listing for details. Custer Products Limited STR61A Low Profile Amber LED Strobe Light. Color: Amber, Single Color, Condition: New. Listed at 48.21 USD. Universal Low Profile Amber LED Strobe Light (STR61A) by Custer Products Limited®. 1 Piece. 6-LED. 12V DC. This product is made of high-quality materials to serve you for years to come. This product designed using state-of-the-art technology and with customers in mind. It will meet your needs and deliver great quality at an affordable cost.