| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Placement on Vehicle | Rear |
| Manufacturer Part Number | Does Not Apply |
| Brand | CCP Custom Parts |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Mounting Style | Clip On |
| Shape | Round |
| Color | Multicolor |
| Items Included | Mounting Hardware |
| Material | Plastic |
| Item Length | 6 in |
| Vintage Part | No |
| Type | Hitch Cover |
| Manufacturer Warranty | 6 Months |
| Item Height | 4 in |
| Receiver Tube Size | 2" x 2" |
| Features | Easy Cleaning |
| Universal Fitment | Yes |
| Finish | Gloss |
| Hitch Class | Class 3 |
| Item Weight | 4 oz |
| Item Width | 4 in |
| Performance Part | No |
| Pinhole Size | 3/4 in |
Check the listing for details. Custom Class 3 Tow Hitch Receiver 2" Insert Plug Truck & SUV - PUNISH SKULL S. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 15.95 USD. Product Description CUSTOM HITCH INSERT PLUG FOR 2" HITCHES (ONLY) Fits Many Chevy, Ford, Toyota, Dodge, Nissan And Other Models With 2" Receiver Hitches (2" Inside Diameter Of The Square Hole) Will Not Fit 1 1/4" Hitches Found On Many Light Duty Applications Features: High Impact Plastic ABS Construction 4" Round Custom Logo Fits Inside 2" Square Hitch Hi Resolution Graphics Automotive Grade Graphics Automotive Grade Sealed Graphics UV & Fade Resistant Graphics Patented Optional Automatic Self Locking Retaining Clip Easy Removal By Pressing Auto Locking Clip Pin Back Inside Tube While Pulling On Hitch Plug (Auto Locking Clip Can Be Removed To Use A Standard Hitch Pin As Needed - Standard Hitch Pin Is Not Included In Purchase) Part Warnings: For 2" x 2" Hitch Receivers only (inside tube dimension) Please confirm these details prior to purchase. WHY YOU SHOULD BUY FROM USSELLING ON EBAY SINCE 1999BASED IN THE USAWE OFFER FAST SHIPPING1 DAY TURN AROUND ON MOST ORDERS30 DAY RETURN POLICYHIGHEST QUALITY PRODUCTS100% SATISFACTION ON ALL PURCHASESLOW PRICES