| Brand | Ring |
|---|---|
| Type | Contact |
| Color | White |
| Manufacturer | Ring |
| Material | Plastic |
| Height | 8 mm |
| Item Length | 53 mm |
| Item Width | 10.5 mm |
Check the listing for details. Custom Low Profile Ring Open Window / Door Magnet for Ring Alarm Contact Sensor. Color: White, Condition: New. Listed at 12.00 USD. How flush this is depends on your window setup.