| Interior Color | Black |
|---|---|
| Size | 4 x 6 in |
| Items Included | Magnetic Panels |
| Upc | 040071202279 |
| Global Trade Identification Number | 00040071202279 |
| Window Shape | Rectangle |
| Product Dimensions | 4 X 6 X 0.1 Inches |
| Batteries Required | No |
| Unit Type | lb |
| Exterior Color | Black |
| Frame Material | Plastic |
| Style | Modern |
| Features | Adjustable, Weather Resistant, Fade Resistant |
| Unit Quantity | 2.5 |
| Room | Garage |
| Color | Black |
| Item Depth | 0.1 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Magnetic Window Panels |
| Number Of Pieces | 32 |
| Assembly Required | No |
| Model | Garage Window |
| Item Weight | 2.5 lb |
Check the listing for details. Customizable Magnetic Panels for Garage Windows - 32 Matte Black Pieces Included. Color: Black, Condition: New. Listed at 20.99 USD. Customizable Magnetic Panels for Garage Windows. Our customizable magnetic panels present the perfect solution. With flexible trim options, you can easily create unique shapes, including arcs, curves, and stunning sunbursts.