| Number of Items in Set | One-Piece |
|---|---|
| Pattern | Pictorial |
| Lid Type | Drink Through |
| Character | SpongeBob SquarePants, Patrick Star |
| Keeps Cold For | 12 hrs |
| Color | Multicolor |
| Beverage Type | Hot or Cold |
| Material | Stainless Steel |
| MPN | SG18089V |
| Brand | Unbranded |
| Keeps Hot For | 6 hrs |
| Type | Tumbler |
| Department | Kids, Teens, Adults |
| Care Instructions | Hand Wash Only |
| Capacity | 11-20 oz |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 6 in |
| Model | SpongeBob SquarePants |
| Theme | Cartoon, TV & Movie Characters |
| Features | With Lid, Decorated |
| Character Family | SpongeBob SquarePants |
| Item Weight | 0.4 lb |
| Item Width | 3 in |
Check the listing for details. customized 12oz tumbler. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 15.00 USD. this is a 12oz under the sea tumbler. it comes with 2 straws a straw cleaner and a straw topper