| Title | Cut Flush Folder A4 (Pack of 100) 1 — |
|---|---|
| Release Date | 07/12/2007 |
| Item Width | 2mm |
| Item Weight | 721g |
| Brand | WHITEBOX |
| Color | — |
| Item Length | 3mm |
| Material | Plastic |
| Style | Classic |
| Number of Items | 1 |
| Type | Sheet Protectors |
| Dimensions | 0.31 x 0.22 x 0.02 cm; 721.21 Grams |
| Paper Size | A4 |
| Size | 1 |
| MPN | WX24002 |
| Batteries | No |
| Tab Cut | Straight Cut |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 9557225224373 |
Check the listing for details. Cut Flush Folder A4 (Pack of 100) 1 —. Color: —, Condition: New with tags, Made in UK. Listed at 17.28 USD. The folders open on two sides with a thumb cut out for easy access to contents, which is ideal for A4 reports, projects, presentations and more. Paper Size: A4. Open on 2 sides with a thumb cut out for easy access.