| Size | 200*300mm |
|---|---|
| Thickness | 2.2mm |
| color | Black |
| Amount | 1 Pcs |
| Country of Origin | China |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Plastic Type | Acryli-c |
| Plastic Colour | Multicoloured |
| Sheet Thickness | 2mm,3mm |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Cut to Size Coloured Acryli-c Perspex Plastic Sheet Window Transparent Glass. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 27.74 USD. Coloured Acryli-c & Perspex Sheet. Coloured Acryli-c sheet & Perspex sheet uv stabilised. • Protective Film Covering Both Sides. Gloss acrylics are gloss double sided, Matt acrylics are only Matt finish on one side, the reverse is gloss.