| Color | Blue |
|---|---|
| Energy Star | Not Compliant |
| Item Height | 15.5 cm |
| Features | 2 speed settings |
| Item Width | 6.8 cm |
| Vent Style | Handheld |
| EC Range | A - G |
| Material | ABS |
| Item Depth | 5.5 cm |
| Type | Handheld Fan |
| Ventilation System | Portable |
| Model | Little Rabbit Fan |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Cute Bunny Design Electroplating Handheld Fan Keep Cool in a Trendy Way!. Color: Blue, Condition: New. Listed at 13.86 USD. Color:Yellow Gradient, Purple Gradient, Red Gradient, Blue Gradient. The appearance is very cool with gradient colors, and the bunny pattern is very cute, very suitable for travel and outdoor activities.