Series DELTA ELECTRONICS.INC DRS-24V30W1NZ
Output Voltage Rating (AC) 24 V
Nominal Voltage Rating (AC) 240 V
Plug Type Type A
Output Voltage Rating (DC) 30 V
MPN DRS-24V30W1NZ
Maximum Operating Temperature 60 °C (140 °F)