| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Type | Surface Cleaner |
| Number in Pack | 1 |
| Color | Black |
| Item Diameter | 18 in |
| Model | DXPA37SC |
| MPN | DXPA37SC |
| Material | Steel |
| Item Length | 18 in |
| Compatible Product | Cold Water Pressure Washer |
| Item Weight | 6 lb 6 oz |
| UPC | 636893405143 |
Check the listing for details. Dewalt 18" Pressure Washer Surface Cleaner DXPA37SC. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 89.00 USD. The DEWALT Surface Scrubber is used for cleaning garage floors, driveways, patios, decks, sidewalks and more. Its 18 in. This surface cleaner is made out of high quality steel and uses high-pressure rotating jets for a thorough clean that are fast and streak free.