| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Type | Brushless |
| Power Source | Cordless |
| Color | Yellow |
| Voltage | 20V |
| Model | DEWALT 20V MAX |
| Features | Cordless |
| Material | Alloy Steel |
| MPN | DCCS621B |
| Item Length | 12 in |
| Power | Cordless |
| Vintage | No |
| UPC | 743614164408 |
Check the listing for details. DEWALT 20V MAX* Compact 12 in. Brushless Cordless Chainsaw (Tool Only). Color: Yellow, Condition: Open box. Listed at 189.00 USD. DEWALT 20V MAX* Compact 12 in. Brushless Cordless Chainsaw (Tool Only). Shipped with USPS Ground Advantage.