| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Chuck Size | 1/4 in |
| Type | Impact Driver |
| Battery Included | Yes |
| Power Source | Battery |
| Voltage | 20V |
| Model | 1/4" Cordless Impact Driver |
| MPN | DCF840 |
Check the listing for details. DeWalt DCF840 20V 1/4" Cordless Impact Driver TOOL ONLY. Condition: Used. Listed at 59.99 USD. Up for sale is a Pre-Owned DeWalt DCF840 20V 1/4" Cordless Impact Driver TOOL ONLY. Item is tested and working and has wear from use and storage. OFFICE HOURS. Don’t worry, we’ll resolve it!