| Brand | DeWalt |
|---|---|
| Battery Included | No |
| Voltage | 20 V |
| Type | 1/4" Impact Driver |
| Number of Items in Set | 1 |
| Power Source | Battery |
| Set Includes | Tool Only |
| Chuck Size | 1/4" |
| Model | DCF850 |
| Motor Type | Brushless |
| Features | Brushless - Compact - 3-Speed |
| Color | Yellow and Black |
Check the listing for details. DeWalt DCF850 20V MAX ATOMIC Brushless Cordless 1/4" Impact Driver. Color: Yellow and Black, Condition: Used. Listed at 83.99 USD. Model: DCF850. It features a brushless motor and variable speed settings, making it ideal for fastening and driving tasks in tight spaces. What's Included : DeWalt DCF850 20V MAX ATOMIC Brushless Cordless 1/4" Impact Driver.